سایر فیلم ها

مسابقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی تسلا مدل ۳ با فورد موستانگ GT را حتما ببینید

تسلا مدل ۳، به راحتی موستانگ GT را جا می گذارد.

این مسابقه بین تسلا مدل ۳ و موستانگ GT در یکی از جاده های مکزیک به منظور مقدمه ای برای مسابقات پیش روی یک چهارم مایل، برگزار شد. خوشبختانه هیچ قانونی هم توسط این دو خودرو (که با دیدن چراغ سبز حرکت خودشان را با نهایت سرعت شروع کردند) شکسته نشد.

اگر شما اطلاعاتی درباره ی خودرو های الکتریکی و یا نیروی گشتاور داشته باشید (مخصوصا درباره ی خودرو های تسلا)، قطعا این یکی از سری مسابقه هایی است که خودرو های الکتریکی معروف، برای برنده شدن در آن ساخته شده اند.

بر اساس مشخصات کارخانه ای این دو خودرو، موستانگ GT باید به راحتی مدل ۳ تسلا را در این چالش شکست دهد (موستانگ GT میتواند در عرض ۴٫۴ ثانیه به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد و این در حالی است که مدل ۳ تسلا در مدت ۵٫۱ ثانیه به این سرعت دست می یابد). با این وجود به دلیل گشتاور خودروی تسلا، به محض اینکه راننده پای خود را بر روی پدال گاز گذاشت (مثل اینکه فیلم را روی دور تند گذاشته باشیم) مدل ۳ تسلا به سرعت از کنار موستانگ گذشت و از آن پیشی گرفت.

نظر شما درباره ی این مسابقه بین تسلا و موستانگ GT چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت ها برای ما قرار دهید.

فیلم برداری تسلا در این ویدیو توسط دوربین Gopro Hero 6 انجام شد و دوربین فیلم برداری در حالت اسپورت قرار گرفته بود و منجر به این شد که سرعت ویدیو اندکی بیشتر از حد معمول بنظر رسد. و متاسفانه یوتویوب این فایل ویدیویی را محدود کرد. البته این مسابقه که در شهر تیهوانا مکزیک فیلم برداری شد، تحت هیچ شرایطی رسمی در نظر گرفته نمیشود.

پاسخ سوالاتی در مورد تسلا مدل ۳ از زبان مالک آن

در این ویدیو  مالک یک دستگاه خودروی تسلا مدل ۳ به تعدادی از سوالاتی که ممکن است شما در مورد این خودرو داشته باشید پاسخ می دهد. دیدن آن را به شما توصیه می کنیم.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرها

بالا