سرگرمی

دوستان وین دیزل او را در روز تولدش با یک خودرو ویژه غافگیر کردند!

وین دیزل

به نظر می‌رسد که وین دیزل نیز به اندازه‌ی دومینیک تورتو به شرکت Mopar علاقه‌مند است!

وین دیزل روز ۱۸ جولای ۵۲ ساله شد و دوستانش با هدیه‌ای خاص (یک دوج چارجر مدل ۱۹۷۰ از گروه SpeedKore Performance) تولد او را جشن گرفتند. این خودرو در چهارمین هفته از فیلم‌برداری قسمت ۹ مجموعه‌ فیلم‌های سریع و خشن به وین دیزل کادو داده شد، او نیز هنگام مشاهده‌ی خودرو بسیار هیجان زده شده بود، که البته دلیل آن کاملا واضح است!

 

وین دیزل

با وجود اینکه در ۸ قسمت قبلی سری فیلم‌های سریع خشن کارکتر تورتو را سوار بر مدل‌های مختلف دوج چارجر مشاهده می‌کنید اما این مدل نسبت به تمامی آنها برتری دارد. این دوج چارجر مدل ۱۹۷۰ که به عنوان یک خودروی نمایشی (این مدل‌ها تنها برای خودنمایی در نمایشگاه‌های خودرو تولید می‌شوند، نه برای عرضه و فروش) در سال ۲۰۱۵ تولید شد، با نام Tantrum شناخته می‌‌شود و اساسا ابرخودروای است در قالب یک دوج چارجر.

وین دیزل

در زیر کاپوت این خودرو یک موتور توربو دوقلو ۹ لیتری V8 قرار گرفته است که توانایی تولید ۱۶۵۰ اسب بخار را دارد، گیربکس این مدل نیز ۶ سرعته دستی Tremec است. شاسی خودرو سازگار با نیروی تولیدی موتور طراحی شده است و در کابین خودرو یک رول کیج قرار گرفته است.

وین دیزل

با اینکه ساختار طراحی این خودرو متعلق به دهه‌ی ۷۰ میلادی است اما بدنه‌ی آن کاملا سفارشی تولید شده است. در ساخت جلو پنجره‌ی این خودرو از آلومینیوم ماشین‌کاری شده استفاده کرده‌اند، همچنین چراغ‌های عقب آن از طراحی جدیدی برخوردار است. برای تکمیل شدن نمای خارجی، این کمپانی از رینگ‌های بزرگ و عریض HRE استفاده کرده است که ابهت خاصی برای این خودرو به ارمغان آورده. داخل خودرو نیز با چرم، آلکانترا و فیبر کربن کاملا شخصی سازی شده است.

وین دیزل در صفحه‌ی اینستاگرام خود دو پست را در رابطه با این قضیه به اشتراک گذاشت، یکی هنگامی که خودرو را به عنوان هدیه‌ی تولد خود تحویل ‌می‌گرفت و دیگری از صدای بلند اگزوزهای این خودرو.

وین دیزل

منبع: motorious

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا