فیلم های خودرویی

مسابقه‌ی درگ BMW M5 و نیسان GT-R

BMW M5 شاخ نیسان GT-R شکست!

آخرین مدل BMW M5 یکی از محبوب‌ترین محصولات این کمپانی است، این خودرو در عین حال که یک سدان می‌باشد همانند یک ابرخودرو، قدرتمند است! همچنین نیسان GT-R نیز بسیار شناخته شده است و در نظر طرفداران خود منحصر به فرد به شمار می‌رود. از این رو ما برای مسابقه‌ی درگ مسابقه‌ی درگ BMW M5 و نیسان GT-R و مشاهده‌ی نتیجه‌ی آن بسیار هیجان زده هستیم.

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد

دقایق ابتدایی ویدئو به معرفی مشخصات و قابلیت‌های خودروها می‌پردازد و مسابقه از دقیقه‌ی ۱۳:۲۰ ویدئو آغاز می‌گردد، بنابراین می‌توانید از تماشای ابتدای آن صرف نظر کنید. لازم به ذکر است که در دور اول این رقابت، لانچ کنترل هر دو خودرو غیر فعال شده است و هر دوی آنها نیز دارای تایر‌های زمستانی هستند.

نتیجه‌ی نهایی درگ BMW M5 و نیسان GT-R خود بیانگر همه چیز است، M5 مسیر را در ۱۱٫۴۲ ثانیه به اتمام می‌رساند و نیسان GT-R پس از آن زمان ۱۱٫۶۵ ثانیه را ثبت می‌نماید. صفر تا صد این دو خودرو به ترتیب ۳٫۶۱ ثانیه و ۳٫۸ ثانیه می‌باشد. این مسابقه یک بار دیگر نیز انجام شده است که در آن زمان‌های بهتری توسط خودروها ثبت گردید، اما نتیجه‌ی نهایی تفاوتی نداشت.

در بار دوم سیستم لانچ کنترل خودروها فعال بود که موجب ثبت رکورد بهتر شد، این بار BMW M5 (خودروی برنده) توانست مسیر را در ۱۰٫۸۲ ثانیه طی کند و صفر تا صد آن ۲٫۹۳ ثانیه بود.

منبع: motor1

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا