اخبار عمومی

بلاتکلیفی مشتریان خودروهای خارجی پیش فروش شده

سانگ یانگ تیوولی ssangyong tivoli

اخیرا موضوع خودروهای خارجی پیش فروش شده توسط شرکت ها به یک مساله تکراری، ناراحت کننده و مشکل زا تبدیل شده است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس داستان دنباله‌دار عدم تحویل خودروهای پیش فروش شده به توسط شرکت‌های مختلف به سریالی بدون پایان تبدیل شده و گویا این سریال قرار است، با پایان تلخ ضرر و زیان خریداران تمام شود، زیرا نه تنها شرکت‌ها پاسخگو نیستند، بلکه هیچ گونه پاسخگویی هم از سوی سازمان‌های متولی و نظارتی دولتی در برخورد با این شرکت‌ها گزارش نشده است.

محمد علیداد ابهری در تماس با خبرگزاری فارس گفت: در تاریخ ۸ مرداد ۹۶ با مراجعه به شرکت رامک خودرو یک دستگاه تیوولی به قیمت ۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان با تحویل ۱۲۰ روز کاری پیش خرید کردم که مبلغ ۷۰ میلیون تومان آن را به شرکت پرداخت کردم.

وی اظهار داشت: متاسفانه شرکت در تاریخ تحویل خودرو یعنی آذرماه ۹۶ به وعده خود عمل نکرد و وعده هفته بعد و ماه بعد را داد. تا اینکه با گذشت چندین ماه، در تیرماه امسال با من تماس گرفتند و اعلام کردند که برای تحویل خودرو باید متمم قرارداد را امضا کنید که متمم قرارداد هم محتوایی به ضرر خریدار دارد و امضا آن شرایطی را برای فرار از دین و تعهد شرکت فروشنده را ایجاد می‌کند.

این مالباخته افزوده: در حال حاضر بیش از ۵۰۰ نفر وضعیتی مشابه دارند و علیرغم پرداخت مبالغ میلیونی به این شرکت نه تنها خودرویی تحویل نگرفته‌اند، بلکه نتوانسته‌اند پول خود را از شرکت فروشنده دریافت کنند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا