اخبار عمومی

بلاتکلیفی مشتریان خودروهای خارجی پیش فروش شده

سانگ یانگ تیوولی ssangyong tivoli

اخیرا موضوع خودروهای خارجی پیش فروش شده توسط شرکت ها به یک مساله تکراری، ناراحت کننده و مشکل زا تبدیل شده است

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس داستان دنباله‌دار عدم تحویل خودروهای پیش فروش شده به توسط شرکت‌های مختلف به سریالی بدون پایان تبدیل شده و گویا این سریال قرار است، با پایان تلخ ضرر و زیان خریداران تمام شود، زیرا نه تنها شرکت‌ها پاسخگو نیستند، بلکه هیچ گونه پاسخگویی هم از سوی سازمان‌های متولی و نظارتی دولتی در برخورد با این شرکت‌ها گزارش نشده است.

محمد علیداد ابهری در تماس با خبرگزاری فارس گفت: در تاریخ ۸ مرداد ۹۶ با مراجعه به شرکت رامک خودرو یک دستگاه تیوولی به قیمت ۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان با تحویل ۱۲۰ روز کاری پیش خرید کردم که مبلغ ۷۰ میلیون تومان آن را به شرکت پرداخت کردم.

وی اظهار داشت: متاسفانه شرکت در تاریخ تحویل خودرو یعنی آذرماه ۹۶ به وعده خود عمل نکرد و وعده هفته بعد و ماه بعد را داد. تا اینکه با گذشت چندین ماه، در تیرماه امسال با من تماس گرفتند و اعلام کردند که برای تحویل خودرو باید متمم قرارداد را امضا کنید که متمم قرارداد هم محتوایی به ضرر خریدار دارد و امضا آن شرایطی را برای فرار از دین و تعهد شرکت فروشنده را ایجاد می‌کند.

این مالباخته افزوده: در حال حاضر بیش از ۵۰۰ نفر وضعیتی مشابه دارند و علیرغم پرداخت مبالغ میلیونی به این شرکت نه تنها خودرویی تحویل نگرفته‌اند، بلکه نتوانسته‌اند پول خود را از شرکت فروشنده دریافت کنند.

کاریرا را در اینستاگرام دنبال کنید
carera.ir @
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا