معرفی خودرو

شورولت مسافرتی رویایی مدل C30 RV

C30 RV

شورولت C30 RV  مسافرتی سفارشی باقیمت ۱۸۰ هزار دلار

یکی از خودروهای سنتی و جذابی که در نمایشگاه سما ۲۰۱۹ رونمایی شد، نسخه‌ی مسافرتی و سفارشی شورولت مدل ۱۹۸۳ بود که حالا برای فروش گذاشته شده است. شورولت C30 RV مدل ۱۹۸۳، خودروی بازسازی‌شده‌ای بود که در نمایشگاه سما سال گذشته جلب توجه می‌کرد. این خودرو یادگار دهه‌ی ۸۰ است و ساخت کابین آن مانند یک منزل مجلل صورت گرفته است. این محصول، اکنون در نمایشگاه Grands Rapid Classics برای فروش گذاشته شده است.

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد

C30 RV

به نقل از زومیت این شورولت که با سلیقه‌ی فراوانی ساخته شده است، شکر قهوه‌ای (Brown Sugar) نام دارد؛ چراکه رنگ‌‌بندی که در طراحی نمای بیرونی و درونی خودرو استفاده شده است، همگی رنگ شکلات را القا می‌کنند.

خودرویی که این محصول روی آن ساخته شده، یک شورولت کلاس C مدل ۱۹۸۳ است که خود، مجهز به کابین مسافرتی بوده است. سازنده، کابین قدیمی خودرو را برداشته و محفظه‌ی پیکاپ این وانت را دراز‌تر کرده است. با جاسازی کابین مسافرتی جدید و طراحی داخلی، این محصول آماده فروش شده است.

زیر کاپوت این شورولت، پیشرانه‌ی ۵/۳ لیتری V8 جنرال‌موتورز قرار دارد که قدرت آن به‌واسه‌ی یک گیربگس چهارسرعته خودکار به چرخ‌ها منتقل می‌شود. این خودروی جذاب، به تعلیق بادی مجهز است که به آن اجازه‌ می‌دهد ارتفاع خودرو را تغییر دهد؛ تا جایی که سپر جلو به زمین می‌چسبد.

C30 RV

طراحی کلاسیک این محصول محدود به بدنه‌ی خودرو نمی‌شود. صندلی‌های آن از دوخت شطرنجی بهره می‌برند. در داخل کابین نیز، حس خانه‌های روستایی ایجاد شده است. همان‌طورکه انتظار می‌رود، این کابین دست‌ساز ارزان نخواهد بود. این محصول دارای برچسب قیمتی ۱۷۹ هزار و ۹۹۰ دلار است که برای یک خودروی مسافرتی بسیار جذاب جای تعجب ندارد.

منبع: motor1

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا