سایر فیلم ها

با پادشاه رپتورهای غیر رسمی آشنا شوید

فورد Mega Raptor F-350 یک هیولای واقعی است!

رپتور ها ماشین های خارخ العاده ای هستند. سایز غول آسا، بدنه چشمگیر و قدرت سرشارشان آن ها را به گزینه این عالی برای عاشقان ماشین های غول آسا تبدیل کرده است. ماشینی با موتور ۳٫۵ لیتری V6 EcoBoost بنزینی، ۴۵۰ اسب بخار قدرت و ۷۳۲ نیوتن متر گشتاور. البته اگر بخواهید می توانی رپتور را با موتور ۳ لیتری گازوییلی V6 هم داشته باشید.
در واقع مدل های رپتور گازوییلی وانت فورد نسخه های غیر رسمی این خودرو هستند که توسط علاقمندان بازسازی می شوند. اخیرا یک شرکت به نام Defco Trucks با تغییراتی که روی یک فورد F-350 اعمال کرده یک رپتور غول آسا ساخته است که باعث می شود بقیه رپتورها در برابر آن یک اسباب بازی کوچولوی بامزه به نظر برسند.
این رپتور غول آسا مجهز به تایر های ۴۶ اینچی است و به رنگ طیف آبی خاکستری جذابی رنگ آمیزی شده و وقتی از نزدیک به آن نگاه می کنید واقعا بزرگ به نظر می رسد. کافی است در ویدیو به نسبت اندازه آدم ها و رپتور نگاهی بیندازید. آن تویوتا پریوس و اینفینیتی بیچاره هم که زیر چرخ های این هیولا درب و داغان می شوند مانند ماشین اسباب بازی به نظر می رسند.
در سایت Defco Trucks هیچ اشاره ای به موتوری که روی این ماشین نصب شده نشده است. اما F-350 های استاندارد فورد یک پیشرانه ی ۶٫۷ لیتری PowerStroke با نام Ford Scorpion V8 دارند که ۴۵۰ اسب بخار قدرت ناقابل و ۱۲۶۷ نیوتن بر متر مربع گشتاور تولید می کند. البته در ویدیو اشاره می شود که گشتاور این ماشین ۱۹۰۰ نیوتن متر است که احتمالا به خاطر نصب توربوی Precision Turbo Gen 2 CEA می باشد.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرها

بالا