صنعت

آموزش فرانسوی ها به قطعه‌سازان ایرانی

قطعه سازی

رئیس انجمن قطعه‌سازان فرانسه گفت: قطعه‌سازان ایرانی برای حضور در زنجیره تامین جهانی خودرو باید به سرعت خود را با فناوری‌های روز انطباق دهند که در این زمینه و با توافق‌های انجام شده، آموزش تولیدکنندگان ایرانی از سوی شرکت‌های فرانسوی در حال انجام است. Jacques Mauge در حاشیه دومین و آخرین روز از پنجمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران افزود: ایرانی‌ها نیز برای ارتقای سطح کیفی تولیدات و قطعه‌سازی خود، همچنین کسب دانش و فناوری‌های جدید به همکاری خارجی نیاز دارند و به همین دلیل ما نیز در همایش تهران حضور یافته‌ایم.
Mauge ادامه داد: سال ۲۰۱۶ وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران سفری به فرانسه داشت و مذاکره‌های خوبی به انجام رسید که از جمله در هفت مورد توافق‌هایی انجام شد و نخستین آن درخصوص مباحث آموزشی بود. وی افزود: براساس این توافق، مقرر شد سازمان مدیریت صنعتی ایران و دانشگاه «ایکم» فرانسه برای انجام این آموزش‌ها همکاری‌های مشترک داشته باشند.
رئیس انجمن قطعه‌سازان فرانسه اضافه کرد: همچنین با برخی اعضای این انجمن از جمله شرکت «اسنسی» توافق‌هایی برای ارائه آموزش و انتقال دانش مدیریت به قطعه‌سازان ایرانی انجام گرفته است. وی با اشاره به وجود بازار بزرگ ۴۰۰ میلیون نفری در اطراف ایران، تصریح کرد: قطعه‌سازان ایرانی باید آماده صادرات محصولات و تولیدات خود باشند و ما نیز دانش فنی و فناوری را به آنان منتقل می‌کنیم و قطعه‌سازان باید بتوانند بازارهای هدف خود را پیدا کنند.

منبع : دنیای اقتصاد

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
اینستاگرام کاریرا