اخبار خودرو

جزییات پیش فروش سایپا + جدول

جزییات پیش فروش سایپا+ جدول

به گزارش کاریرا، ثبت نام در این طرح فروش تنها از طریق سایت گروه خودروسازی سایپا امکان پذیر بوده و مشتریان می توانند به صورت ۲۴ ساعته نسبت به ثبت نام در این طرح فروش اقدام کنند.

در طرح پیش فروش گروه خودروسازی سایپا، امکان ثبت نام محصولاتی همچون خودروی جدید “شاهین”، “کوییک S” و “ساینا S” فراهم شده است که به ترتیب برای خودروی شاهین پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومانی، برای خودروی سایپا کوییک S پیش پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی و همچنین برای خودروی “ساینا S” پیش پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی تعیین شده است.

طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، موعد تحویل سایپا شاهین برای اسفندماه سال جاری، خودروی کوییک S برای بهمن ماه و اسفندماه سال جاری و همچنین موعد تحویل خودروی ساینا S برای دی ماه تا اسفندماه سال جاری تعیین شده است.

لازم به یادآوری است که ثبت نام در این طرح پیش فروش تنها از طریق سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا امکان پذیر بوده و کسانی که در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش خردادماه سایپا شرکت کرده و اسم آنان در قرعه کشی انتخاب نشده است، نیاز است که دوباره نسبت به دریافت کد کاربری و کلمه عبور اقدام کنند. علاوه بر این، محدودیت های ثبت نام در طرح های پیش فروش جدید سایپا نیز برقرار بوده و تنها مشتریانی که دارای حداقل ۱۸ سال و دارای گواهینامه معتبر رانندگی باشند و همچنین طی ۴۸ ماه گذشته هیچگونه خریدی از شرکت های خودروسازی سایپا و ایران خودرو نداشته و در حال حاضر پلاک فعال نداشته باشند، امکان ثبت نام در طرح فروش سایپا را خواهند داشت.

84809_photo_۲۰۲۰-۰۷-۱۳_۱۰-۱۳-۰۱

 

 

منبع

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا