اخبار خودرو

مراجعه روزانه ۶ هزار راننده به مراکز معاینه فنی خودرو

مراجعه روزانه 6 هزار راننده به مراکز معاینه فنی خودرو

حسین مقدم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره آمار مراجعه به مراکز معاینه فنی در پایتخت،‌ اظهار داشت: در حال حاضر روزانه حدود ۶ هزار راننده جهت بررسی معاینه فنی خودروهای خود به مراکز معاینه فنی پایتخت مراجعه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت مراجعات به مراکز عادی است،‌گفت: البته مرکز بیهقی در مقایسه با سایر مراکز تا حدودی شلوغ است که از شهروندان درخواست می‌شود از خدمات مراکز خلوت‌تر استفاده کنند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران ادامه داد: همچنین شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت ستاد معاینه فنی در بخش سامانه انتظار از آخرین وضعیت صف و شلوغی مراکز همچنین آخرین تغییرات ساعت کاری مرکز معاینه فنی مطلع شوند.

مقدم خاطرنشان کرد: جهت رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و پروتکل‌های بهداشتی استفاده از ماسک در همه مراکز معاینه فنی الزامی است.

وی گفت: ‌شهروندان جهت مدیریت زمان و به حداقل رسیدن مدت معطلی در مراکز معاینه فنی بهتر است علاوه بر انتخاب مراکز خلوت‌تر استفاده از نوبت اینترنتی را مدنظر قرار دهند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: رانندگان خودروها ضمن رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی در خصوص استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی قبل از آزمون خودرو جهت گردش جریان هوا در داخل خودرو همه شیشه‌های خودروی خود را باز بگذارند.

مقدم اعلام کرد: مرکز معاینه فنی بیهقی از امروز افزایش ساعت کاری داشته و از شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۲۱ فعال است.

 

منبع

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا