سایر فیلم ها

وقتی همه چیز تار ‌می‌شود، تست سرعت دوج چلنجر‌‌‌ Demon

دست یابی دوج چلنجر Demon به سرعت ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت 

 با وجود اینکه این مدل برای درگ طراحی شده، اما دوج چلنجر‌‌‌ Demon در صورتی که مسیری هموار و طولانی را مقابل خود داشته‌‌باشد می‌تواند توان واقعی خود را به نمایش بگذارد و سرعتی برابر با ابرخودروهای تولیدشده داشته‌باشد. فیلم فوق تست حداکثر سرعت این خودرو در باند ۴٫۸ کیلومتری Johnny Bohmer فلوریدا انجام شده و به شما توصیه میکنیم آن را از دست ندهید. 

شرکت دوج، سرعت مدل Demon را بصورت الکترونیکی تا ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت تنظیم کرده است، اما مالکین خودرو به راحتی می‌توانند با نصب پکیج آپشنال Demon این محدودیت را برطرف نمایند. فعال کردن دکمه قرمز رنگ خودرو و استفاده از بنزینی با اکتان ۱۰۰ این اجازه را به مدل می‌دهد تا تمام ۸۴۰ اسب بخار نیروی خود را به کار ببرد و به یکی از پرقدرت ترین خودروهای تولید شده تا به امروز تبدیل شود.

سرعت این خودرو  با مک لارن Senna برابری می کند

این خودرو تا چه اندازه سریع است؟ در فوریه ۲۰۱۸، در باند Johnny Bohmer به لطف موتور سوپر شارژ ۶٫۲ لیتری ۸ سیلندر آن، این مدل توانست به سرعت ۳۲۶ کیلومتر بر ساعت با تولید ۱,۰۴۴ نیوتن متر گشتاور دست یابد. در تاریخ ۹ مارچ امسال نیز، این خودرو مجددا به این محل که به عنوان یکی از بزرگترین باند های فرودگاه دنیا شناخته می‌شود بازگشت تا مجددا نهایت سرعت خود را بررسی نماید.

نتیجه ی تست امسال، دست یابی دوج چلنجر‌‌‌ Demon به سرعت ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت بود که در کنار نتایج بدست آمده توسط خودرو هایی نظیر مک لارن Senna، استون مارتین DBS Superleggera، پورشه ۹۱۱ GT2 RS و چندین مدل از فراری مانند ۴۸۸، Pista و ۸۱۲ قرار می‌گیرد.

بله، شاید دوج چلنجر‌‌‌ Demon به اندازه ی فورد GT که نهایت سرعت آن ۴۸۲ کیلومتر بر ساعت است سریع نباشد، اما باید این نکته را در نظر گرفت که فورد با ۲۵۰۰ اسب بخار خود تقریبا نیرویی ۳ برابر Demon دارد. همچنین دوج با ۱۹۴۱ کیلوگرم، وزنی برابر با SUV بزرگ آئودی یعنی مدل Q7 دارد. لازم به ذکر است که وزن خودروها در کارایی و بازدهی آنها تاثیر بسزایی دارد.

منبع: motor1

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرها

بالا