فیلم های خودرویی

استون مارتین ونتیج طراحی شده توسط یوتوبر معروف “The Sketch Monkey”

استون مارتین ونتیج سدان زیبایی خواهد شد

مدت زیادی از معرفی استون مارتین رپید (محصول ۲۰۱۰) می‌گذرد، از آنجایی که این خودرو قدیمی محسوب می‌شود و استون مارتین نیز سدان جدیدی معرفی نکرده است، طراح و یوتوبر معروف “The Sketch Monkey” برای حل این مشکل دست به کار شده و طرحی را از یک سدان جدید که برگرفته از استون مارتین ونتیج می‌باشد منتشر نموده.

مدل رپید فعلی استون مارتین بر اساس مدل DB9 این شرکت ساخته شده، از این رو شباهت بسیاری به استون مارتین Virage دارد با این تفاوت که سدان است و سقفی کشیده‌تر دارد. با توجه به نسل جدید طراحی‌های این کمپانی، مشخص است که مدل رپید از قافله عقب مانده و طراحی آن در مقایسه با مدل‌هایی نظیر ونتیج، DB11 و DBX که قرار است در آینده‌ای نزدیک معرفی شود، تضاد بسیاری دارد.

از این رو The Sketch Monkey سدانی را الهام گرفته از مدل ونتیج طراحی کرده است. در این طرح، بیشتر المان‌های بکار رفته در استون مارتین ونتیج حفظ شده‌اند با این تفاوت که این یوتوبر خودرو را کشیده‌تر و بصورت ۴ در طراحی کرده است. اولین نکته در این طراحی این است که در‌های جلو کوچک‌تر شده‌اند، همچنین کمی پیلارهای B به جلو منتقل شده‌اند تا فضای کافی به ردیف دوم صندلی‌ها اختصاص یابد. درهای جلو از نظر ظاهری نسبتاً سنتی طراحی شده‌اند در حالی که درهای عقب دارای برشی تیز در اطراف چرخ‌های عقب هستند.

یکی دیگر از تغییرات قابل این طراحی، تعبیه پنجره‌های زاویه دار و تیز برای سرنشینان عقب است، که به افزایش دید عقب راننده نیز کمک می‌کند. طراحی عقب خودرو تا حد زیادی با مدل کوپه‌ اولیه یکسان است و تنها تغییر صورت گرفته کوچک شدن اسپویلر آن برای بهتر شدن ظاهر سدان می‌باشد. در کل طرح نهایی عالی به نظر می‌رسد.

منبع: carscoops

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
اینستاگرام کاریرا