شرایط فروش خودرو

تمدید فروش ویژه ام وی ام با شرایط اقساطی و تحویل فوری

فروش ویژه مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو از تمدید شرایط فروش اقساطی محصولات این شرکت خبر داد. تحویل این خودرو‌ها فوری بوده و از زمان ثبت نام و تکمیل پیش پرداخت و مدارک لازم طی مدت ۳۰ روز صورت خواهد گرفت.

به گزارش کاریرا مدیران خودرو در اطلاعیه ایی اعلام کرد: با توجه به استقبال گسترده مردم از شرایط فروش ویژه دهه مبارک فجر، این شرایط با ارئه تسهیلات ویژه و منعطف جهت خرید محصولات برند ام وی ام به صورت محدود تا اطلاع ثانوی تمدید شد.

بر این اساس، مشتریان می‌توانند جهت خرید خودرو‌های ام وی ام ایکس ۲۲، ام وی ام ایکس ۳۳ اس و ام وی ام ۳۱۵ از روش‌های متنوعی با پرداخت ۴۰ درصد قیمت محصول بهره‌مند شده و از تسهیلات ۶۰ درصدی در دو روش مختلف استفاده نمایند.

مشتریان می‌توانند با پرداخت ۱۰ درصد قیمت محصول در قالب یک چک دوماهه بدون بهره از تسهیلات ۵۰ درصدی ارزش خودرو بهرمند شده و یا تمامی ۶۰ درصد مابقی قیمت محصول را به عنوان تسهیلات استفاده نمایند. در هر دو روش بازپرداخت مدت زمان ارائه شده برای استفاده از تسهیلات تا ۴۸ ماه منعطف می‌باشد.

تحویل این خودرو‌ها فوری بوده و از زمان ثبت نام و تکمیل پیش پرداخت و مدارک لازم طی مدت ۳۰ روز صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است کلیه محصولات برند ام وی ام از گارانتی ۳ ساله یا پیمایش ۶۰ هزار کیلومتر برخوردار بوده و همچنین سرویس اولیه کلیه خودرو‌ها برای مشتریان رایگان خواهد بود.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرها

بالا