شرایط فروش خودرو

جزییات پیش‌فروش ۵۳ هزار دستگاه از محصولات ایران‌خودرو از سه شنبه ۳ مهر + بروزرسانی ۲ مهر

ایران خودرو ikco irankhodro

پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از روز سه شنبه ۳ مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز و طی ۶ روز اجرا می شود.

 به گزارش کاریرا به نقل از ایکوپرس معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ۲ و ۲۰۶ تیپ ۵، پژو۴۰۵جی ال ایکس ،سمند ال ایکس، سورن ای ال ایکس، رانا ،دنا و وانت آریسان در این پیش فروش قابل عرضه است.

خودروهای قابل عرضه در پیش فروش 53 هزار دستگاهی ایران‌خودرو
نام خودرو
پژو 206 تیپ 2
پژو 206 تیپ 5
پژو 405 GLX
سمند LX
سورن ELX
رانا
دنا
وانت آریسان

مصطفی خان کرمی با اشاره به شرایط پیش فروش در این طرح یادآور شد: در پیش فروش ویژه این شركت، جهت جلوگیری از ترافیك مشتریان بر روی وب سایت فروش و اتلاف وقت و سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت نام، كد ملی مشتریان بر اساس رقم سمت راست به شش گروه تفكیك می شود و در هر روز فقط مشتریان با كد ملی تعیین شده می توانند اقدام به ثبت نام کنند.

به نظر می رسد ایران خودرو تعداد خودروهای پیش فروش را از ۴۰ هزار به ۵۳ هزار دستگاه افزایش داده است

خان کرمی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته،دارندگان كد ملی با رقم سمت راست عدد ۱ روز سه شنبه هفته جاری، كد ملی با رقم سمت راست اعداد ۲ و ۳ روز چهارشنبه هفته جاری، كد ملی با رقم سمت راست اعداد ۴ و ۵ روز پنج شنبه هفته جاری، كد ملی با رقم سمت راست  اعداد ۶ و ۷ روز شنبه، كد ملی با رقم سمت راست اعداد ۸ و ۹ روز یکشنبه و كد ملی با رقم سمت راست عدد صفر روز دوشنبه هفته آینده می توانند در طرح پیش فروش ثبت نام کنند.

جدول زمانی ثبت نام پیش فروش ایران خودرو بر اساس کد ملی
رقم سمت راست کد ملیتاریخ مجاز جهت ثبت نام
1سه شنبه 3 مهر 97
2 و 3چهارشنبه 4 مهر 97
4 و 5پنجشنبه 5 مهر 97
6 و 7شنبه 7 مهر 97
8 و 9یکشنبه 8 مهر 97
0دوشنبه 9 مهر 97

وی تاکید کرد: ظرفیت پیش فروش محصولات ایران خودرو در این طرح بین روزهای مختلف و کدملی های مختلف تسهیم شده است و اطمینان داده می شود که خودرو به دست مصرف کنندگان واقعی برسد.

پژو 405

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو با اشاره به دیگر محدویت های طرح پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه محصولات این شرکت اظهار داشت: :  ایران خودرو در این راستا محدود نمودن ثبت نام برای خودرو اولی ها و یا افراد فاقد خودرو با اعتماد به مشتریان و تكمیل فرم خود اظهاری را در برنامه قرار داده است

اگر در ۱۸ ماه گذشته از ایران خودرو خرید داشته اید، امکان ثبت نام در این طرح را نخواهید داشت

وی با تاکید بر این که افرادی که در ۱۸ ماه گذشته از ایران خودرو خریداری کرده اند، امکان ثبت نام در این طرح را ندارند، گفت : در این ثبت نام علاوه بر شرایط محدود كننده قبلی، لیست كد ملی مشتریانی كه در ثبت نام اخیر شركت سایپا موفق به ثبت نام شده اند از شركت سایپا اخذ و امكان ثبت نام آنان وجود نخواهد داشت.

خان کرمی متذکر شد: شركت ایران خودرو به دنبال فروش خودرو به مصرف كننده حقیقی است و لذا در فرآیند ثبت نام اینترنتی مواردی مانند داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو در زمان ثبت نام بصورت خود اظهاری اخذ و در زمان تحویل خودرو بر اساس استعلام های لازم راستی آزمایی خواهد شد و در صورت اثبات خود اظهاری اشتباه،اصل ودیعه در زمان تحویل عینا مسترد می گردد.

سمند LX

نام‌خانوادگی و بخشی از کد ملی افرادی که موفق به ثبت نام شده‌اند ۵ دقیقه پس از ثبت نام جهت مشاهده در دسترس عموم خواهد بود

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو یادآور شد: در راستای افزایش اعتماد مشتریان، گروه صنعتی ایران خودرو در وب سایت خود امكانی را ایجاد کرده است تا لیست مشتریانی كه موفق به ثبت نام شده اند جهت عموم قابل مشاهده باشد.البته این امکان با حفظ حریم شخصی افراد به صورت نمایش نام خانوادگی و چند شماره از کد ملی پس از ۵ دقیقه از ثبت نام نهایی قابل رویت است.

اخبار و اطلاعات تکمیلی در مورد این پیش فروش را در کاریرا درج خواهد شد.

گفتنی است مشتریان می توانند جهت ثبت نام در روز های مشخص شده به وب سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی http://esale.ikco.ir مراجعه کنند.

بروزرسانی دوشنبه ۲ مهر : جزئیات جدید اعلام شد. ایران خودرو شرایط پیش فروش را همراه با لیست خودروها منتشر کرد.

پیش فروش ایران خودرو

دانلود شرايط پيش فروش محصولات ایران خودرو – مهر ۹۷

 

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا