شرایط فروش خودرو

فروش فوری محصولات ایران خودرو از ۳۰ بهمن ۹۷

ایران خودرو ikco irankhodro

  معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شركت ایران خودرو اعلام كرد : همزمان با عرضه تعداد بالایی از خودروهای تولیدی و با اجرای شرایط فروش فوری در روزهای آتی، حباب قیمت خودروهای این شركت در بازار شكسته خواهد شد.

 به گزارش کاریرا به نقل از ایكوپرس ، مصطفی خان كرمی افزود: شركت ایران خودرو با تمام توان خود و بهر ه گیری از ظرفیت های موجود به ایجاد بهبود وضعیت تولید تلاش می كندبه طوری كه در حال حاضرتحویل این شركت به حدود روزانه ۱۵۰۰ دستگاه رسیده است.

وی افزود:‌ با توجه به سیاست های وزارت صمت و تلاش و همیاری زنجیره تامین قطعات و واحدهای تولیدی شركت ایران خودرو، عدد تحویل درآینده نزدیك به بیش از ۱۵۰۰ دستگاه نیز افزایش خواهدیافت .

خان كرمی تاكیدكرد: شركت ایران خودرو طی روزهای آتی با فروش فوری و تحویل محصولات در سال ۹۷ با روند افزایش قیمت مقابله خواهد كرد.

وی افزود: متاسفانه دلالان و سودجویان كه عاملان اصلی رشد قیمت ها در بازار هستند، همیشه منتظر فرصتی هستند كه به موضوع افزایش قیمت سرعت بیشتری بدهند كما اینكه در روزهای جاری شاهد آن هستیم كه دلالان از افزایش تقاضا در روزهای پایانی سال و فرا رسیدن ایام نوروز سوء استفاده نموده و از موقعیت و شرایط كنونی كه براقتصاد كل كشور حاكم می باشد، حداكثر سودجوئی را می برند و ما درصدد هستیم كه در مقابل این عده از مشتری نماها مقابله نموده و خودرو را به دست مصرف كننده نهائی برسانیم.

خان كرمی به مشتریان توصیه كرد، كه فریب این دلالان را نخورده و منتظر آغاز شرایط فروش فوری شركت ایران خودرو باشند.

 وی گفت : اجرای فروش فوری محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه ۹۷ به صورت روزانه و مستمر از ساعت ۱۰ صبح هر روز از طریق سایت فروش اینترنتی شركت به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

خان كرمی در پایان یاد آورشد: امیدداریم با عرضه مناسب دراین ایام ضمن كنترل بازار و كاهش قیمت های افسارگسیخته بازار، نیاز متقاضیان واقعی را تامین نمائیم.

گفتنی است ، به منظور  كوتاهی دست واسطه ها و برای اینكه محصولات به دست مصرف كنندگان نهائی برسد، از محدودیت هائی همچون هر كد ملی یكدستگاه، عدم امكان ثبت نام افرادی كه طی ۱۸ ماه گذشته ثبت نام داشته اند، عدم امكان ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال و … استفاده خواهیم نمود.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرها

بالا