رکورد

رکورد شکنی عجیب BMW با استفاده از لیزر + فیلم!

بی ام و M2 Competition + لیزر + بادکنک

اوایل ماه جاری، BMW ویدیویی از مدل کامپتیشن پخش کرد که در آن این خودرو اقدام به شکستن یک رکورد می کرد. هم اکنون ویدیو کامل این تست به دستمان رسیده است و اگر اغراق نکنیم رکورد شکنی عجیبی به نظر می رسد.
اگر هنوز هم می خواهید بدانید که این خودروی اسپورت با لیزر نصب شده بر روی پنجره مشبک جلوی خود چه کاری انجام می دهد با ما در این مقاله همراه باشید.

در این ویدیو BMW کامپتیشن با این لیزر اقدام به ترکاندن یک سری بادکنک می کند که آخرین رکورد آن متعلق به یک انسان است. کامپتیشن برای ثبت رکورد خود باید حداقل ۶۳ بادکنک یا بیشتر را در ۶۰ ثانیه بترکاند. و همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید این خودرو با ترکاندن ۷۹ بادکنک در یک دقیقه رکورد را به نام خود ثبت می کند.

آنچه که در این ویدیو مشاهده میکنید نشان دهنده ی سرعت و انعطاف بالای BMW کامپتیشن است. همچنین علی رقم وزن نسبتا بالای این خودرو (۱۶۳۲ کیلو گرم در مدل دستی و ۱۶۵۸ کیلوگرم در مدل اتوماتیک)، به لطف پیشرانه ی دوتوربو شارژی ۶ سیلندری خطی آن که برگرفته از مدل M4 است این ماشین در پیچ ها بسیار سریع و عالی عمل می کند. این ویدیو در یک انبار قدیمی در نزدیکی بدفورد انگلستان فیلم برداری شده است. همچنین این مکان متعلق به استودیوی کاردینگتن است و در حال حاضر یکی از بهترین مکان های فیلم برداری و تولید فیلم در اروپا به حساب می آید.

مدل کامپتیشن با قیمت اولیه ۵۸٫۹۰۰ دلاری در آمریکا به فروش می رسد، اما اگر شما تمام آپشن های اضافی را نیز برای این خودرو انتخاب کنید قیمت تمام شده آن به ۶۷٫۱۲۰ دلار خواهد رسید. این خودروی اسپورت به بسته آپشنال راننده‌ی M و همچنین به یک گیربکس ۷ سرعته ی دوکلاچه اتوماتیک و بسته آپشنال مدیریتی مجهز است. همچنین BMW رکورد جالب دیگری را با عنوان دریفت ۳۷۴٫۱۷ کیلومتری بدون توقف با مدل M5 به ثبت رسانده است.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرها

بالا