اخبار عمومی

ثبت نام کنندگان سیتروئن C3 بخوانند ، اطلاعیه سایپا

سیتروئن C3

تحویل سر موعد مقرر ، از شهریور تا آبان

شرکت سایپا سیتروئن، فاز تولید آزمایشی محصول سیتروئن C3 را با موفقیت پشت سر گذاشته و آماده اجرای مراحل بعدی رسیدن به تولید انبوه است. به گزارش سايپا نيوز، تعهدات شرکت سايپا سيتروئن مبنی بر تحویل ۲۰۰۰ دستگاه خودروی پیش فروش شده بر اساس بخشنامه های تحویل اعلام شده قبلی (شهریور، مهر و آبان)، انجام و نمایندگی های منتخب جهت ارایه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی این خودروها در حال استانداردسازی هستند كه به زودی این نمایندگی های منتخب، افتتاح و عملیات پشتیبانی خدمات پس از فروش توسط شرکت انجام خواهد شد.

سیتروئن C3

بر اساس اين گزارش ثبت نام پيش فروش خودروي سيتروئن C3 اولين محصول توليدي شركت سايپا-سيتروئن بر اساس مجوز پيش فروش دو هزار دستگاه از وزارت صنعت معدن و تجارت و با شرايط يكسان در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال جاری برگزار شده است. اين گزارش مي افزايد: اين برنامه تنها به صورت اينترنتي و با در نظرگرفتن شرايط يكسان براي همه متقاضيان در سراسر كشور و تحت نظارت دستگاه هاي نظارتي در مدت زمان يك ساعت و ۲۱ دقيقه به اجرا در آمد كه با استقبال بي نظير متقاضيان رو به رو شد. در اين فاصله زماني، حدود ۱۵ ميليون بازديد از صفحات مختلف سايت شركت سايپا-سيتروئن به ثبت رسيده و از اين ميان، ۵۶ هزار نفر به صورت آنلاين درخواست ثبت نام و پيش خريد اين خودرو را داشتند كه از اين تعداد، حدود ۱۲ هزار نفر موفق به ثبت مشخصات اوليه خود شدند و از بين ۱۲ هزار نفر هم، ۲ هزار نفر موفق به تكميل وجه ثبت نام و پرداخت ۶۰ ميليون تومان جهت پيش خريد سيتروئن C3 شدند.

سیتروئن C3

نتايج حاصله از پيش فروش اين محصول حاكي از آن است كه متقاضيان مختلف از سراسر كشور با دسترسي به اينترنت، موفق به ثبت نام پيش فروش سیتروئن C3 شده اند و اين نتايج داراي پراكندگي قابل قبولي در سطح كشور است و بديهي است كه كلان شهرهاي تهران، اصفهان، شيراز، مشهد و… داراي بيشترين سهم در اين طرح بوده اند. بر اساس پايش پراكندگي ثبت نام در سراسر كشور، استان هاي: تهران با ۱۱۳۵ نفر، اصفهان با ۱۳۶ نفر، فارس با ۱۲۷ نفر و خراسان رضوي با ۹۰ نفر، بيشترين تعداد ثبت نام كنندگان را به خود اختصاص دادند و در مجموع از ۲۹ استان كشور موفق به ثبت نام در اين طرح پيش فروش شده اند.

پی نوشت : همچنین به مناسبت عید سعید فطر اطلاعیه های فروش ویژه برلیانس پارس خودرو و فروش ویژه محصولات سایپا منتشر گردیده است.

منبع : سایپا نیوز

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بالا