لیست‌های جذاب

۱۰ خودرو غیر محبوب و کم فروش در آمریکای شمالی

رکود بازار خودرو

 این مقاله به معرفی کم فروش ترین خودرو ها در آمریکای شمالی بر اساس آمار سال ۲۰۱۹ پرداخته است

خودرو های SUV در حال حاضر در سراسر آمریکای شمالی بسیار محبوب هستند. ترکیب این خودرو ها در سبد خرید با وانت، سه چهارم بازار وسایل نقلیه سبک را نشانه میرود. به دلایل مختلف ، برخی از مدل ها در جذب تعداد مناسبی از مشتری ناکام ماندن.

اینفینیتی QX80 – تعداد فروش: ۹۳۵ دستگاه در سال ۲۰۱۹

اینفینیتی QX80

کمپانی اینفینیتی اوقات سختی را پشت سر می گذارد (بیشتر از سایر خودروسازان لوکس) و خودرو شاسی بلند QX80 با اندازه کامل نیز از این قاعده مستثنا نیست.

لندروور دیسکاوری – تعداد فروش: ۶۹۳ دستگاه در سال ۲۰۱۹

لندروور دیسکاوری

در ترکیب لندرور ، مدل های Range Rover از شهرت قوی تری برخوردار هستند و فروش بهتری دارند. به نظر می رسد تعداد کمی از افراد دوست دارند که مدل خودرو دیسکاوری را خریداری کنند.

جیپ رنگاد – تعداد فروش: ۶۶۴ دستگاه در سال ۲۰۱۹

جیپ رنگاد

کمپانی جیپ بهترین نمرات را در فروش دارد اما نه در خودرو های شاسی بلند سایز کوچک! این مدل از خودرو گران، قدیمی و غیر قابل اعتماد هستند.

بی ام و X6 – تعداد فروش: ۶۱۰ دستگاه در سال ۲۰۱۹

بی ام و X6

X6 یک کوپه مانند بی ام و X5 است و به نوعی آن را به یک محصول فیس لیفت تبدیل کرده است. با این حال ، این خودرو موارد زیاد و چشمگیری را برای خودرو ۲۰۲۰ در نظر نگرفته است.

نیسان آرمادا – تعداد فروش: ۵۹۳ دستگاه در سال ۲۰۱۹

نیسان آرمادا

باور کنید یا نه، آرمادا حتی از پسر عموی مجلل خود ، Infiniti QX80 محبوبیت کمتری دارد. یک چیز مطمئناً وجود دارد، ظاهر خودرو نباید خیلی عجیب باشد.

تویوتا سکویا – تعداد فروش: ۵۴۳ دستگاه در سال ۲۰۱۹

تویوتا سکویا

برخلاف اکثر وسایل نقلیه تویوتا ، سکویا یک خودرو ضعیف در فروش است. فعلا باید منتظر رسیدن نسل بعدی برای سال های بعدی باشیم.

آلفا رومئو استلوویو – تعداد فروش: ۴۵۸ دستگاه در سال ۲۰۱۹

آلفا رومئو استلوویو

با کمال تعجب، استلوویو پرفروش ترین محصول آلفا رومئو است. اگر به اعداد نگاه کنید تعداد فروش این خودرو در اروپا بسیار زیاد بوده است.

جگوار ای پیس – تعداد فروش: ۴۱۷ دستگاه در سال ۲۰۱۹

جگوار ای پیس

به همان اندازه که F-PACE خوب است ، E-PACE کوچکتر تاکنون نتوانسته در آمریکای شمالی موفقیتی کسب کند. مسلماً ، رقابت در بخش SUV لوکس کوچک بسیار شدید است و E-PACE فاقد اعتبارات لازم در این بازار است.

لکسوس GX – تعداد فروش: ۳۷۷ دستگاه در سال ۲۰۱۹

لکسوس GX

خودرو GX با سایز متوسط و محبوب بین دو خودرو RX و LX محبوس شده و مدت زمان سختی را پشت سر می گذارند. این واقعیت که خودرو GX بسیار جذاب تر است و اکنون با ردیف سوم در دسترس است نیز کمکی به این موضوع نمی کند.

فیات ۵۰۰x – تعداد فروش: ۵۰ دستگاه در سال ۲۰۱۹

فیات ۵۰۰x

درست است، فقط ۵۰ دستگاه از ۵۰۰X در سال گذشته در کانادا فروخته شد. مردم متاسفانه اعتمادی به عملکرد و تاریخچه این خودرو ندارند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا