سرگرمی

سکانس حذف شده ی فیلم شغل ایتالیایی

شغل ایتالیایی، دانوب آبی

فیلم کلاسیک سال ۱۹۶۹ با عنوان شغل ایتالیایی را می شناسید؟ تنها علاقه مندان به این فیلم صحنه ی حذف شده ی “دانوب آبی” را به یاد دارند.

فیلم شغل ایتالیایی بدون بحث یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینما است. در این فیلم کلاسیک شما شخصیت چارلی کروکر را می بینید که همراه با تیم خود اقدام به سرقت شمش های طلا به ارزش ۴ میلیون دلار میکنند و سه خودروی مینی کوپر را برای فرار از محل انتخاب میکنند. تیم، فرار خود را از مسیر هایی انجام میدهد که دارای موانع بزرگی است انجام می دهد. اما صحنه ی حذف شده ی فیلم چطور؟

طرفداران این فیلم این صحنه را با عنوان “دانوب آبی” میشناسند که برگرفته از موسیقی کلاسیک معروفی است که موسیقی متن این صحنه را نیز تشکیل می دهد.

خیلی از شما با خود فکر میکنید که پس از چندین بار تماشای فیلم شغل ایتالیایی امکان ندارد صحنه ای را از دست داده باشید. اما من به شما اطمینان میدهم که مقدار قابل توجهی نکته وجود دارد که شما متوجه آن نشده اید. طرفداران این فیلم این صحنه را با عنوان “دانوب آبی” میشناسند که برگرفته از موسیقی کلاسیک معروفی است که موسیقی متن این صحنه را نیز تشکیل می دهد. بعد از اینکه سه نفر از شخصیت های فیلم فرار را آغاز میکنند، مشاهده میکنید که سه قهرمان داستان همراه با سه ماشین پلیس آلفا رومئو که در تعقیب آنها هستند وارد یک مسیر یخی شده و یک صحنه جالب از تعقیب و گریز روی یخ را می آفرینند. اما به چه دلیل این صحنه از نسخه نهایی فیلم حذف شده است؟

بنابر اعلام تهیه کنندگان فیلم شغل ایتالیایی ، این صحنه از روند هیجان انگیز و سریع تعقیب و گریز می کاست. بعد از خروج از مسیر یخی مینی کوپر ها به سمت سد میروند و بعد از آن وارد فاضلاب میشوند که هر دوی این صحنه ها هیجان انگیز هستند و به همین دلیل صحنه ی تعقیب و گریز روی یخ خودرو ها که کمی یکنواخت است حذف شده است. خوشبختانه صحنه ی حذف شده ی فیلم هم اکنون در اینترنت وجود دارد و می توان آن را مشاهده کرد.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرها

بالا