سرگرمی

مدرسه رانندگی تویوتا برای کودکان + عکس

مدرسه رانندگی تویوتا برای کودکان + عکس carera.ir 965 57722865

به مدرسه رانندگی “کامات (Camatte)” تویوتا خوش آمدید!

شرکت Toyota با ایجاد یک مدرسه رانندگی برای کودکان در نمایشگاه بین المللی اسباب بازی توکیو ۲۰۱۷، امکان تجربه رانندگی با خودرو مفهومی “کامات” را فراهم آورده است. این نمایشگاه که از سال ۲۰۱۲ هر ساله در توکیو برگزار می‌گردد، در سال جاری در ماه ژوئن برگزار شد. تویوتا جهت به تحقق پیوستن رویای کودکان یعنی رانندگی با وسایل نقلیه موتوری و شاد کردن آنها و آشنایی بیشتر کودکان و والدین آنها با خودروهای تویوتا در نمایشگاه شرکت می کند.

تویوتا در مدرسه رانندگی” کامات” تجربه روند اخذ گواهینامه رانندگی را به کودکان  نشان می دهد. بچه ها چگونگی کار قطعات خودرو مانند چرخ، فرمان و ترمز یک ماشین را فرا خواهند گرفت و در محل کامات با خودرو برقی ساخته شده رانندگی خواهند کرد. این برای اولین بار است که کودکان رانندگی را توسط تویوتا تجربه می کنند. بچه ها در محوطه مدرسه کامات با این خودروی مفهومی رانندگی کرده و همچنین می توانند برای ظاهر خودرو از تزئینات آهن ربایی در اشکال و رنگ های مختلف استفاده نمایند.

تاریخچه ساخت “کامات”

اولین کامات توسط تویوتا در سال ۲۰۱۲ به نمایش گذاشته شد، بچه ها به راحتی با آن رانندگی می کردند و می توانستند رنگ ها و مدل آنرا با پنل های متنوع تغییر دهند. در سال ۲۰۱۳، تویوتا کامات از ۵۷ تکه ساخته شد، که بدنه خارجی آن شامل ۵۷ قطعه پانل های کوچک جدا شونده و مانند یک پازل قابل مونتاژ بود. در سال ۲۰۱۴، تویوتا آزمایشگاه کامات را به نمایش گذاشت، در آنجا تصاویر بچه ها را بر روی کاپوت ماشین چاپ می شد و  بچه ها عملکردهای خودرو را در سراسر غرفه مشاهده می کردند. در سال ۲۰۱۵، تویوتا Camatte HAJIME را به نمایش گذاشت و بچه ها تجربه و لذت استفاده از شبیه ساز رانندگی را با توجه به علاقه شان بدست آوردند.

 

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا
اینستاگرام کاریرا