تویوتا کرولا 2020
معرفی خودرو

با تویوتا کرولا ۲۰۲۰ آشنا شوید

قیمت تویوتا کرولا ۲۰۲۰ ممکن است کمی زیاد به نظر رسد، اما بیشتر این مبلغ به واسطه‌ی تجهیزات جانبی ای است که توسط نمایندگی‌ها بر روی آن نصب شده است.

دوازدهمین نسل تویوتا کرولا هم‌اکنون در بازار جهانی دسترس است و می توان تویوتا کرولا ۲۰۲۰ را خریداری کرد. در حال حاضر نسخه‌ی فول آپشن این خودرو ۳۲,۵۳۰ دلار قیمت گذاری شده است، که ۹۳۰ دلار آن مربوط به هزینه‌های تحویل خودرو می باشد. البته قیمت تمام شده این خودرو با قیمت کارخانه آن تفاوت بسیاری دارد چرا که بخش اعظم قیمت گذاری آن به وسایل جانبی نصب شده توسط نمایندگی‌ها تعلق دارد و بدون قطعات اضافی، قیمت این سدان برابر با ۲۸,۹۴۰ دلار خواهد بود. یاد بازار خودرو کشور خودمان می افتیم! با کاریرا همراه باشید.

قیمت اولیه برای نسخه های کم آپشن تریم L تویوتا کرولا، از ۲۰,۴۳۰ دلار شروع می شود. همچنین این نسخه ها با تکنولوژی ‌های کمکی ‌راننده‌، نظیر هشدار قبل از برخورد به همراه ترمز خودکار، هشدار خروج از خط کشی مسیر، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و نور بالای خودکار عرضه می‌شوند. کم آپشن ترین نسخه دارای صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی ۷ اینچی است، اما دیگر مدل ها به نمایشگر ۸ اینچی مجهز شده اند.

مدل XSE گران قیمت ترین مدل تویوتا کرولا به حساب می آید و قیمت پایه‌ی آن از ۲۵,۴۵۰ دلار شروع می شود. این مدل به همراه مدل SE از پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری که توانایی تولید ۱۶۹ اسب بخار نیرو و ۲۰۵ نیوتون متر گشتاور را دارد بهره می برند. دیگر تریم های کرولا دارای پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۱٫۸ لیتری هستند که نیرو ای برابر با ۱۳۹ اسب بخاری و گشتاور ۱۷۱ نیوتون متری را تولید می کند. در حال حاضر تنها نسخه ی LE این خودرو به صورت هیبریدی عرضه می شود و قدرتی برابر با ۱۲۱ اسب بخار دارد.

مدل XSE با هفت رنگ در دسترس است که شش رنگ از آنها‌ بدون هزینه‌ی اضافی قابل اضافه شدن است اما انتخاب رنگ سفید صدفی آن مبلغ ۳۹۵ دلار را به قیمت تمام شده ی خودرو اضافه می نماید. همچنین مشکی تنها رنگی است که برای درون کابین خودرو در نظر گرفته شده است. اما برخی از مدل های دیگر این خودرو ‌رنگ آبی را نیز برای کابین آن در نظر گرفته اند.

تنها آپشن اضافی ای که توسط کارخانه‌ای برای مدل‌های XLE و XSE ارائه می شود پکیج ارتباطی ۲,۱۶۵ دلاری است که شامل مواردی همچون سیستم صوتی ارتقا یافته، دیلایت های LED، مونروف، تریم کروم و چراغ‌های جلوی تطبیق پذیر می‌باشد.

همچنین این خودرو توسط نمایندگی‌ها به تعدادی تجهیزات جانبی اضافی نیز مجهز می شود. این تجهیزات شامل مواردی همچون قفل چرخ‌ها، کف‌پوش‌ها و محافظ بدنه می شوند. البته برخی کارایی و بازدهی خودرو نیز بهبود یافته است. به عنوان مثال سیستم ورودی هوای TRD با قیمت ۴۲۵ دلار قابل سفارش است که بنا به ادعای تویوتا باعث افزایش قدرت و گشتاور خودرو می‌شود. همچنین فیلتر هوا و فیلتر روغن TRD با قیمت های ۷۹ و ۱۳ دلار در دسترس می باشند.

منبع: motor1 با تویوتا کرولا ۲۰۲۰ آشنا شوید

یک دیدگاه

یک دیدگاه

  1. امداد باطری

    دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۴

    ملت پراید هم دیگه نمی تونن بخرن. ما الان فقط می تونیم عکسهای خودروهای شیک را ببینیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرها

بالا