معرفی خودرو

با BYD Qin Pro 2018 آشنا شوید

BYD Qin Pro

آیا باید منتظر این مدل جدید BYD در خیابان های ایران باشیم؟

خودروساز جوان و خوش آتیه‌ی چینی BYD بی وای دی مدل جدید خود با نام Qin Pro را رو نمایی کرد

این مدل از ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸ در چین عرضه خواهد شد و احتمالا در مدل های بنزینی، الکتریکی EV و  PHEV در دسترس خواهد بود.

BYD Qin Pro

مدل های مختلف BYD Qin Pro

مدل بنزینی خود با موتور ۱۵۰۰ سی سی در ۲ سری ۱۰۹ اسب بخاری و ۱۵۴ اسب بخاری توربوشارژ در دسترس خواهد بود. مدل الکتریکی با ۱۶۳ اسب بخار قدرت و دامنه مسافت ۵۰۰ کیلومتر با یکبار شارژ عرضه خواهد شد. اما مدل PHEV جذاب ترین گزینه برای خریداران خواهد بود: ترکیب موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو با موتور الکتریکی که با هم ۲۸۵ اسب بخار قدرت خواهند داشت. شرکت BYD مدل PHEV را اصطلاحا DM (کوتاه شده‌ی Dual Motor) به معنای دو موتوره نامیده است.

BYD Qin Pro

قیمت گذاری

پایه قیمت گذاری های صورت گرفته برای Qin Pro هم معادل ۱۰۰ هزار یوان برای مدل بنزینی، ۱۷۰ هزار یوان برای مدل الکتریکی و ۱۶۰ هزار یوان برای مدل PHEV اعلام شده است. همان طور که مشخص است با توجه به قیمت گذاری انجام شده مدل PHEV با قیمت کمتر از EV و قدرتی به مراتب بالاتر، بهترین گزینه برای خریداران خواهد بود.

BYD Qin Pro

جدای قیمت گذاری جذاب Qin Pro فضای داخل اتاق خودرو هم کاملا مینیمال و  ظریف طراحی شده و کمی ما را یاد تسلا می اندازد. صفحه ۱۲٫۱ اینچی با قابلیت چرخش ۹۰ درجه که سیستم های مولتی مدیا و مسیریاب را کنترل می کند هم در وسط داشبورد قرار گرفته است.

آن طور که از رسانه های چینی بر می آید اخیرا BYD به علت فروش پایین تحت فشار قرار گرفته اما باید دید Qin Pro با ظاهر جدید و قیمت گذاری مناسبش می تواند بی وای دی را از مشکل کاهش فروش برهاند؟

منبع: carnewschina

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا