مقالات عمومی

یک تصادف ساده چقدر برایتان آب می خورد؟ + جدول قیمت

تصادف مگان و جک s5

جدول قیمت لوازم یدکی مصرفی انواع خودرو

بیشترین آسیبی که در تصادفات خیابانی به خودروها وارد می‌شود، شکستن چراغ‌ها و مه شکن‌ها و سپر است. خسارت‌های ناشی از این تصادفات عموماً با تعمیر درست می‌شود و ولی بعضاً به دلیل شدت ضربه نمی‌توان با تعمیر آن را برطرف کرد و ناگزیر باید آن‌ها را تعویض کنید.

شاید این مطالب هم برایتان جالب باشد

این روزها قیمت لوازم یدکی سر به فلک کشیده و به علاوه تشخیص قطعات یدکی اصل و تقلبی حتی برای متخصصین نیز به سختی ممکن است. در کنار تمامی این موارد قطعات یدکی کمی در دسترس مصرف کنندگان بوده و عملا بازار پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان نیست.

تفاوت قیمت لوازم یدکی اصل و تقلبی

قیمت لوازم یدکی

در بازار قطعات مصرفی همیشه دو تیپ قیمتی وجود دارد که یکی به‌صورت معنی‌داری از دیگری ارزان‌تر است. هرچند نمی‌توان به جرئت گفت که همیشه جنس گران‌تر، جنس بهتری است اما عموماً اجناس ارزان‌قیمت تقلبی هستند.

قیمت لوازم یدکی

به نقل از عصر خودرو، در بازار چراغ‌ها به خصوص در خودروهای داخلی این موضوع بسیار مشهودتر است. بسیاری از خودروها را در خیابان می‌بینید که چراغ یک‌طرف با دیگری متفاوت است، به‌خصوص در چراغ‌های عقب و در شب این مسئله بیشتر به چشم می‌آید. چراغی که رنگ و روی آن رفته تقلبی و چراغی که رنگ خود را حفظ کرده چراغ اصلی است.

قیمت لوازم یدکی

بنابراین توصیه می‌شود درصورتی‌که قصد تعویض کاسه‌چراغ و یا لامپ خودروتان را دارید از جنس‌های اصلی و شرکتی استفاده کنید. این دو چراغ ممکن است قیمت‌هایی مشابهی هم داشته باشند ولی اجناس نامرغوبی که از برندهای بی‌نام‌ونشان تهیه می‌کنید عموماً عمر کوتاهی دارند و هزینه چند برابری را در طول یک مدت‌زمان ثابت به شما تحمیل می‌کنند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا